+442030867184 info@quickbuilders1.com
Select Page

Recenzja Gry Tarzan

Ciekawa grafika, dużo kolorów, sporo się dzieje. Niezły pomysł z kolekcją gier, można zebrać wszystkie, opakowania ładnie wtedy prezentują się na półce, tworząc całość. Jest to typowa gra akcji przeznaczona dla młodszych graczy. Oczywiście starsi też dobrze się zrelaksują przy tej grze. Gra z dość dobra grafiką.

Wcielimy się w postać Tarzana i będziemy przemierzać około 20 poziomów, po drodze zbierając monety i inne bonusy. Czasami obraz ustawiony jest z bocznej perspektywy, co nie wpływa dobrze na rozrywkę. Grałam w tę grę kiedy byłam mała i bardzo ją lubiłam.

Gra tarzan jest już wiekową grą, ale zawsze chętnie można w nią grać. Jest to gra o chłopcu, który został wychowany przez małpy. Bardzo dużym plusem jest wiele poziomów gry. Gdy zaczynamy grę tarzan jest bardzo młody. W grze wcielamy się nie tylko w postać tarzana, ale także inne postacie, dzięki czemu gra nie jest nudna i można grać w nią przez wiele godzin.

W grze są dostępne bonusy po uzbieraniu 4 fragmentów mapy. Niektóre z nich są naprawdę bardzo zabawne np. Gra zasługuje na polecenie 5/5 i zagranie w nią. Magiczna Kolekcja: Tarzan to gra, którą kupiłam chrześniakowi w prezencie. Mały był zachwycony, cieszył się nią dość długo. Gra przykuwa uwagę, jest interesująca.

Zbiera się tam literki do słowa TARZAN i kawałki mapki za, które jest bonusowy poziom. Ciekawe odgłosy w grze. Dzieci nie muszą martwić się o nie wiedzę o grze, bo co raz przybiega małpka i mówi co trzeba zrobić grafika też nie jest zła. Polecam to grę, bo jest naprawdę fajna. Nie jest też droga.

Tarzan przede wszystkim imponuje mi grafiką jak na tamte lata a także odgłosami dziczy. Tej gry nie da się ocenić ujemnie ponieważ cała historia, scenariusz, fabuła jest doskonała.

Użyteczność: od najwyższej od najnowszych od najstarszych od najwyższej od najniższej

Fabuła oczywiście oparta na bajce i powieści Burroughsa. Fajne rozwiązanie, polegające na tym, iż postać, którą sterujemy stopniowo się rozwija i rośnie. Zdecydowanie polecam! Gra jest bardzo prosta i sympatyczna .

Gdy ja byłam mała codziennie grałam w tą grę. Polecam grę z czystym sumieniem. Jest przyjazna dla dziecka i nie ma w niej przemocy. Cena jest przystępna, grafika zadawalająca. Maluch napewno długo będzie grał w nią i nie znudzi się szybko. Gra komputerowa “Tarzan” jest pięknie wykonaną, prostą grą dla dzieci i młodzieży. W grze znajdziemy znane postacie z filmu o tym samym tytule.

https://topcasinosonline.pl/