+442030867184 info@quickbuilders1.com
Select Page

Nezaket @WWEIntercontinental şampiyonu vs.

Bu bir sülük festivaliydi ve Rousey kaybediyordu ama belki de Charlotte’un en büyük düşmanı kendisiydi. Erken bir ay saldırısına gitti, ancak Rousey bundan kaçtı ve gelgiti değiştirmeye başladı. Sonra işler gerçekten güzelleşti. Rousey solları ve hakları indi. Charlotte, Rousey’deki iç malzemeyi tokatlayarak karşılık verdi.

Kalabalık bunu hissediyordu. Kan Rousey’nin göğsüne ulaşmıştı ve yüzüğün üzerine saçılmıştı. Charlotte o zaman aklını kaybetti ve bu hikaye devam edecek. Tipik olarak, diskalifiye ve sayımlar ağzımızda kötü bir tat bırakır.

Lakin bu durumda değil. Eğer bu yeni Charlotte ise, biz bir muamele içindeyiz ve Rousey, bir sonraki karşılaşma ne zaman olursa olsun, daha da fazla ceza için oynayabilir. Erkeklerin 5’e 5 eleme maçı: Team Raw (Braun Strowman, Dolph Ziggler , Drew McIntyre, Finn Balor, Bobby Lashley) def. SmackDown Takımı (The Miz, Rey Mysterio, Samoa Joe, Shane McMahon, Jeff Hardy) Bayanlar 5’e 5 eleme maçında ve Seth Rollins’in Survivor Series’in ana itici gücü Shinsuke Nakamura’ya karşı kazandığı galibiyet netleşmemişse SmackDown pahasına Monday Night Raw’da bazı durgun hikaye satırlarını ilerletiyor gibi görünüyor. Puanlama özeti (5 üzerinden 4,00) Bu maç baştan sona tam bir kaostu, ama onun için daha da eğlenceliydi.

Eylem aralıksızdı ve noktalar iyi idam edildi. Bu maç eğlence perspektifinden geldi. Rezervasyon? Pekala, bu farklı bir hikaye. Öykü anlatımı: 0.50 Ring İçi Yürütme: 0.75 Maç Psikolojisi: 0.75 Zamanlama: 1.00 İnovasyon: 1.00– Sean Coyle, The Miz’den defalarca Shane McMahon’u tehlikeye atıyor, bu da haftalarda biraz serpinti yaratmalı Pazar akşamı erkekler 5’e 5 eleme maçında Braun Strowman’ın Baron Corbin, Drew McIntyre ve Raw soyunma odasının büyük bir kısmı ile olan çatışması gelmek üzere merkez sahneye çıktı. Maçta pek çok ağır kaldırmayı yaptıktan ve Raw takımı için son dört elemeyi atlattıktan sonra, Corbin tarafından hızlı bir şekilde saldırıya uğradı, çünkü Raw GM oyuncunun zilin çaldığı saniyede saldırıdan kaçmaya çalışıyordu. Yine de, Samoa Joe ve Survivor Series’de karşı karşıya kalan diğerlerinden daha iyi bir kader.

Braun Strowman ve Drew McIntyre, Samoa Joe ile Raw maçına başlamak için savaştıktan sonra, Strowman iradeler savaşını kazandı. McIntyre körü körüne kendini etiketledi ve neredeyse doğrudan bir coquina kavramasına düştü. Joe neredeyse ikinci kez debriyajı kilitliyordu, ancak McIntyre yuvarlandıktan sonra, düğmeye bir Claymore tekme attı ve maça sadece birkaç dakika kala, Samoa Joe garip bir şekilde hızlı bir zayiattı. pek de kibar olmayan bir şekilde. Dolph Ziggler, Shane McMahon’a Zig Zag vurduğunda Raw neredeyse ikinci elenmesini elde etti, ancak Miz kurtarmaya koştu. Etiket takımında veya kadın maçlarında neden hiç kimsenin gecenin erken saatlerinde aynı şeyi yapmadığı ve neden Samoa Joe’yu kurtarmaya çalışmadıkları sorusuna yalvarıyordu, ancak McIntyre’nin yine kör olarak etiketlemesi için.

Bu kez iki dev birbirinin üzerine sallandı ve ardından gelen kaos Braun’u kendi başının çaresine bakmak zorunda bıraktı. Mysterio tarafından 619 ile başladı ve McMahon, yorum tablosunda Strowman aracılığıyla en üstteki gergiden bir dalış dirseğine çarptığında sona erdi.Balor şaşkın bir McIntyre’ye yardım etmeyi teklif etti, ancak Drew ayrılmayı reddetti. Balor sonunda kör oldu ve sonra iyi bir önlem için Drew’un suratına tekme attı ve Raw ekibine daha fazla kaos dikti. Balor hem The Miz hem de Jeff Hardy’yi ezdi ve ardından Mysterio ile savaşa gitti.

619’u kaçırdıktan sonra Mysterio, Finn Balor’dan bir slingblade yedi ve bu onu coup de grace için hazırladı. Mysterio, Balor’un bitiricisine karşı çıktı, ancak, aksiyonu yüzüğün diğer tarafına taşıdı ve Balor’u ortadan kaldırmak için 619’u çiviledi. Mysterio, Drew McIntyre’yi de 619’a getirdi, ancak Bobby Lashley kör etiketlendi ve ardından Mysterio’yu her yere sarstı. Nihayetinde etiketlendi ve Hardy, Ziggler ile yüz yüze geldi. Hardy bir Twist of Fate vurdu, ancak Swanton bombası atma çabası Ziggler’in dizlerine çarptı.Miz, McMahon’u yumurtladı ve SmackDown komiseri, Ziggler’de kıyıdan kıyıya vurdu.

McMahon, Ziggler’ı üç hafta içinde ikinci kez yenerek SmackDown’a bir kez daha sayı avantajı sağladı. Lashley içeri girdi ve Shane’i her yerde şaşırttı, ancak Miz gelgiti değiştirdikten sonra, Miz bir kez daha Shane McMahon’u zirveye çıkardı ip ve Lashley’de kıyıdan sahile gitmeye çalışın. Ancak bu sefer Strowman birden bire ortaya çıktı ve McMahon’u gökyüzünden dışarı attı. O andan itibaren oldukça basitti. Jeff Hardy’yi ortadan kaldırmak için Braun Strowman powerslam. Bir 619, Mysterio’yu devirmek için başka bir powerslam’a girdi. Miz ve McMahon yeniden toplanmaya çalışırken, Miz, McMahon’u bir kez daha kurumaya bıraktı ve Strowman, SmackDown komiserini tam hızda kamyonla aldı.

Ancak Miz, Strowman’dan çabucak kendi başına bir vuruş yaptı ve bir powerslam ve düşme kaybı da onu bekliyordu. Hırpalanmış McMahon, Strowman’a devin onu getirmesini işaret etti ve Strowman buna razı oldu. Düşük bir dropkick, McMahon’u köşeye çarptı ve son bir powerslam, maçı bitirmek için Strowman’a dört düz eleme verdi. Strowman’ın gelecekte Corbin’e hem bir Evrensel şampiyonluk fırsatı hem de ücretsiz bir şutu var ve Raw, izleme başına ödemede 4-0 öne geçti (başlama şovunu sayarsanız 4-1). SmackDown, büyük ölçüde Becky Lynch sayesinde ivme kazanmış olsa da, bu maça ve Survivor Series’e bu noktaya bakmak ve Raw’ın hala WWE’nin güçleri gözünde amiral gemisi programı olduğunu düşünmek zor. Survivor Series’de Mustafa Ali’yi yenen kruvazör siklet şampiyonluğu.

 Nezaket @WWECruiserweight şampiyonası Buddy Murphy (c) def. Mustafa AliBuddy Murphy en tanınmış süperstar değil ve sadece kruvazör siklet bölümünde olduğu için değil. Avustralya’da Super Show-Down’da uzun süredir şampiyon olan Cedric Alexander’ı yendiği Ekim ayına kadar belirleyici anı yoktu.mastercard bahis siteleri

Ancak Murphy, bu bölümde başarılı olmak için gerekli tüm araçlara sahip. Görünüşe, tavrına, ring içi beceri setine ve güce sahip. Puanlama özeti (5 üzerinden 4.00) Maç, Buddy Murphy’nin güç avantajı ve Mustafa Ali’nin geri dönüşü üzerine inşa edildi ve hikaye iyi anlatıldı. Kruvazör sıklet müsabakalarının neden ana izleme başına ödeme kartlarına ait olduğunu kanıtladıkları için öne çıkmaya değer pek çok an yaşandı. Hikaye Anlatma: 0,75 Halka İçi Uygulama: 0,75 Maç Psikolojisi: 0,75 Zamanlama: 0,75 İnovasyon: 1,00– Sean Coyle Gerçek şu ki Survivor Series rakibi Mustafa Ali ne kadar nitelikli ve yetenekli olursa olsun, zamanlama doğru değildi. Alexander ve WrestleMania’ya düştüğünden beri başka bir atış beklemekte sabırlıydı.Ali ve Murphy, yılın başlarında hararetli bir rekabet yaşadı ve yüksek oktanlı kan davalarından hoşlanan herkesin sevinciyle yeniden alevlendi. Ali’nin Murphy’ye 360 ​​ip üzerinden atlayışıyla hava taktiklerini göstermesinden bir veya iki dakikadan fazla bir süre önce, ancak şampiyon Ali’yi orta halattan barikata iterek neredeyse anında gelgiti değiştirdi. Kalabalıktan büyük bir tepki.Murphy oradan alevler içindeydi.

O da ipi ters çevirdi ve Ali’nin üzerine indi ve sonra saf gücüyle yüzüğün etrafında ona zorbalık etti. Bir noktada Ali’yi büyük ölçüde öldürdü ve bir bez bebek gibi ipin üzerinden attı. Karşılaşmanın tamamı için yüksek riskli iki manevra takas edildi, ancak anons masasından ve sahadaki İspanyol Sineği seyirciyi tekrar hareketlendirdi. İkisi ringe geri döndüğünde Ali 054’ünü vurmaya hazırdı, ancak Murphy ayağa kalktı ve sonunda rakibini iplerden çekti ve Murphy’s Law bitiricisine vurdu.Umarım bu, Murphy’nin biraz daha tanınması için ihtiyaç duyduğu platformdu. Bunu hak ediyor. SmackDown etiket takım şampiyonlarına karşı Raw etiket takım şampiyonları: Authors of Pain def.

BarW, SmackDown’a karşı bu RAW takımının şampiyon maçına girerken, AOP ve The Bar her iki kadrodaki en fiziksel takımlardan ikisidir. Hikaye perspektifinden eksik olan şey, The Bar’ın köşesindeki Big Show ve AOP’nin yanında Drake Maverick’in eklenen joker kartlarıyla halka içi bir perspektiften oluşma potansiyeline sahipti. Ne yazık ki, sonuç yetersizdi. Puanlama özeti (5 üzerinden 1.75) Bu maç, genel bir takım formülü olarak akla gelebilecek şekilde kullanıldı ve arzulanan bir miktar bıraktı.

Bu bir TV maçından başka bir şey değildi ve izleme başına ödeme kartına yakın bir yere ait değildi. Hikaye Anlatma: 0,50 Halka İçi Yürütme: 0,50 Maç Psikolojisi: 0,50 Zamanlama: 0,25 İnovasyon: 0,00– Sean Coyle Beklendiği gibi iki güç ekibi arasında, Maçın hızı nispeten yavaştı, özellikle erken. Genel etiket ekibi formülü, topuklu olarak çalışan AOP olarak kullanıldı, sıcak etiketi yapmaya çalışan Cesaro’yu dövdü.Cesaro, sonunda AOP’nin her iki üyesine diz ve önkol telaşı bırakan Sheamus’a ulaştı. Sheamus bir Brogue tekmesi ile Rezar’ı yakaladı, ancak onu örttüğünde, Maverick müdahale etti ve Rezar’ın ayağını alt ipin üzerine koyarak sayımı bozdu. Maverick suç mahallinden kaçmaya çalışırken, Big Show tarafından yakalandı ve bu olağandışı bir duruma neden oldu. Big Show elini Maverick’in boynuna doladığında, taşlaşmış bir Maverick idrara çıkmış gibi görünüyordu. Bu, AOP’nin kazanmak için bir suplex / power bomba kombinasyonu ile Sheamus’u sermayeleştirmesine ve yakalamasına izin vermek için yeterli bir dikkat dağıtıcıydı.Bu maçtaki sorun, AOP topuklu olarak çalışırken, her iki takımın da kendi şovlarında topuklar olmasıydı, bu yüzden kalabalık The Bar geri dönüşü yaptığında tepki arzulanan çok şey bıraktı.

Sonuç, garip bir final sekansına sahip jenerik bir takım maçıydı, artık her iki takım da kendi yollarına gidebilir.Seth Rollins, Survivor Series’de Shinsuke Nakamura’yı yendi. @WWE Kıtalararası şampiyona karşı Amerika Birleşik Devletleri şampiyonu: Seth Rollins def. Shinsuke Nakamura WWE’nin geçtiğimiz birkaç yıl içinde yaptığı “ilk kez” karşılaşmalarının tümü için, birçoğu yutturmacanın tamamını karşılamadı. Puanlama özeti (5 üzerinden 3,25) Beğenilecek çok şey vardı buraya. Eşleşme yeniydi ve ringe tıkladılar.

Özellikle ilk yarıdaki yavaş tempo biraz canımı yaktı ama bu iyi tasarlanmış bir maçtı. Hikaye Anlatma: 0.75 Halka İçi Yürütme: 1.00 Maç Psikolojisi: 0.75 Zamanlama: 0.25 İnovasyon: 0.50 – Sean Coyle Bu Shinsuke Nakamura ve Seth Rollins’in, maçın son aşamalarında daha da fazla toplanan ve kalabalığın gecenin erken saatlerinde ateşlenmesine neden olan yoğun bir fiziksel maç oluşturarak bu eğilimi dengelemek için kendi yollarından çıktığını söylemek güvenli. Doğru koşullarda, Nakamura-Rollins, bu on yılın başlarında, 405’teki Staples Center’ın yaklaşık 30 mil kuzeyindeki belirli bir Amerikan Lejyonu Karakolunun içinde ana olay olabilirdi ve kimse gözünü bile kırpmazdı. Rollins nihayetinde bu geceki galibiyetle uzaklaşsa da, belirli bir bahis içermeyen bir maçta, o ve Nakamura, taraftarlara gelecekte Raw veya SmackDown’da kolayca heyecanlanabilecek bir rekabetin tadını verdiler. rakibini hissetti ve diğerinde zihinsel üstünlüğü elde etmeye çalıştı. Her şey büyük bir şekilde toparlanmaya başlamadan önce bile, Rollins apronda bir şöhreti yakaladı – sadece Nakamura’nın Rollins’in intihar dalış girişiminde yön değiştirmesini sağlaması ve Rollins’i yüksek kemerli bir tekme ile kafasına çivilemesi için. Bu maçın ilk aşamalarında hakimiyet kurdu, aksiyonu köşede ve iplerin yakınında tuttu ve imza attığı hücumun büyük bir kısmını geçti. Rollins sonunda Nakamura’yı yüzüstü yakaladı ve onu yüzüğün dışına attı.

Oradan, Rollins bir çift intihar dalışı yaptı ve canlı kalabalığın emriyle üçüncü bir yere indi, istekleri kabul edildikten sonra bile, orta noktada bu maç için kalabalık biraz ılıktı. Görünüşe göre bu, Rollins ve Nakamura’ya onu fiziksellik açısından ele alma konusunda ilham verdi. Nakamura için tek bacaklı bir arkadan bıçaklayan kalabalığın dikkatini çekti, ancak Nakamura’nın içinde kaymasıyla (Rollins’in attığı herhangi bir tekme kadar floş ve şiddetli bir şekilde indi), kalabalığı gerçekten yukarı çekmeye başlayan şey süper vuruştu. bazı kaygan MMA tarzı gönderim geçişlerini gösterebildi ve Rollins, patentli süper pleksini bir şahin ok kombinasyonuna çivilemeyi başardı.

Nakamura bir heyelanla karşılık verdi, Rollins bir rüzgar kordonu dizine vurdu ve sonuna kadar tam bir buhar oldu.Rollins bir kurbağa sıçramasını kaçırdı ve Nakamura kafasının arkasına koşan bir diz vurdu, bu da ona ilk inandırıcı iki sayıyı verdi yarışmanın. Kontrolü birbirlerinden aldılar ve Nakamura uygun bir Kinşasa kurdu. Rollins bunu bir superkick ve düşük tekme vuruşuna karşılık, sadece stomp’u kaçırmak için yaptı. Nakamura bir Kinshasa’yı ikinci kez kaçırdı ve Rollins tepeye bastı ve temiz pinfall galibiyetini aldı. Dean Ambrose’un maç sırasında veya sonrasında dahil olmaması şaşırtıcıydı, ancak sonunda iyi sonuç verdi. Rollins zaferi aldı ve Nakamura, Amerika Birleşik Devletleri şampiyonluğunu kazandığından bu yana gösterecek pek bir imza galibiyetine sahip olmamasına rağmen, spot ışığı verildiğinde neler yapabileceğini bir kez daha kanıtladı. Kadınlar Survivor Series maçı.

 WWEWomen’in 5’e 5 eleme maçı izniyle: Team Raw: (Mickie James, Nia Jax, Tamina, Bayley, Sasha Banks) def. SmackDown Takımı (Asuka, Carmella, Naomi, Sonya Deville, Mandy Rose) Survivor Serisi kadınlar maçı başlamadan önce bile yüksek drama yaşandı. Charlotte Flair, geçtiğimiz Salı günü SmackDown ekibinden çıkarıldı, böylece yaralı bir Becky Lynch için ayakkabılarını doldurup Ronda Rousey’i alabildi. Charlotte’un yerinde Mandy Rose vardı.

Maçta gösterdiği gibi, neredeyse bir yükseltme ama yine de yaklaşmakta olan zorlu bir düşman. Puanlama özeti (5 üzerinden 2,25) Bu maçın eğlenceli bir sekansı vardı, Sasha Banks ile Asuka arasındaki hesaplaşma bunlardan biriydi, ancak daha fazlasına ihtiyacı vardı. Genel ürün yarı eğlenceliydi, ancak bir sonraki seviyeye asla ulaşmadı. Hikaye Anlatma: 0.50 Ring İçi Yürütme: 0.50 Maç Psikolojisi: 0.50 Zamanlama: 0.50 Yenilik: 0.25 – Sean Coyle Değişikliklere rağmen, SmackDown bir sonraki seviyeye kadar fizyolojik avantaja sahipti. Pazartesi günü programın kapanması için Becky liderliğinde Raw’a saldırdı. Elbette, Becky’nin sakatlığıyla geri tepebilirdi, ancak mavi takım saldırganın saldırgan olacağını gösterdi ve topyekün bir kavga çıkmadan önce maça bir dakika sürmedi. Oradan, Tamina, Carmella Tamina’yı devirmeden hemen önce Naomi’yi eledi ve bize – tahmin ettiniz – bir dans molası verdi.Maç ilerledikçe Rose, Bayley ve Sonya Deville göze çarpan anlar yaşadı ama hepsi elendi.

Geçen yıl hayatta kalan tek kişi olan Asuka, SmackDown’un müthiş Sasha Banks ve Nia Jax ikilisiyle karşı karşıya gelmesi için yapayalnız kalmıştı, ancak Lynch’i yaraladığı için maç boyunca büyük bir topuk ısısı alan Jax’ı bilmiyor musunuz? Pazartesi günü, takım arkadaşı Banks’i iplerden itti ve Asuka hemen bir Asuka kilidi ile musluğunu yaptı.