+442030867184 info@quickbuilders1.com
Select Page

Ancak Hoiberg’in armağanı, hepsini kısa bir süre içinde harmanlamasıdır.

Bundan önce Nets, Knicks ve NBA’de yaklaşık on yıl boyunca forma giydi. New York Daily News’de yaklaşık 12 yıl çalıştıktan sonra ESPNNewYork.com’a katıldı ve Michigan State Üniversitesi’nden mezun oldu. Onu Twitter’da takip edin »Ohm’un sohbet arşivi» Twitter’da takip edin Doc Rivers, takımında bazı ajitatörler olduğunu kabul ediyor, ancak LA Clippers’ın 1. Maçta Luka Doncic ile Dallas Maverick’ine karşı kasıtlı olarak hiçbir şeyi kışkırtmaya çalışmadığını söylüyor. Clippers’ın 118’i takip ediyor. -110 galibiyet, Kristaps Porzingis, Clippers’ın onu, Mavericks’in yıldız oyun kurucusunun 9:10 ile üçüncü kaleye gitmek için Marcus Morris Sr. ile kısa bir süre takılmasının ardından Doncic’in savunmasına geldiğinde ikinci bir teknik ve otomatik fırlatma çekmeye kışkırttığını söyledi. çeyrek."Rivers Salı günü ajitatör olan bazı adamlarımız olduğunu söyledi. "Bunun iyi olduğunu düşünüyorum. Ama size garanti edebilirim ki [kışkırtmanın] oyun planı listemizde olmadığını.

Bu çok saçma. [Kimse] ‘Tamam, onu dışarı atalım’ demedi. Aslında [fırlatma] hoşuma gitmedi.Editörün SeçimleriLeBron, Dirk ‘sahte’ Porzingis ejeksiyonunu değerlendiriyorDoncic, tarihi 42 sayılık oyunu ‘korkunç’ olarak nitelendiriyor NBA balonu vızıltısı: Playoff maçları ve piyango takımları hakkında Intel"Rivers, Porzingis’in kovulmasına alınma yok, diye ekledi. "Bu, başka birinin karışması için yeterli değildi. Orada hiçbir şey yoktu. Marcus ve Doncic gerçekten sohbet ediyorlardı.

Onun buna girmesi için, benim için daha önce başka bir şey olmalıydı, o ve Marcus’un içine girdik. İçeri girip barıştırıcı olması için yeterli değildi. Hiçbir savaş yoktu."İlk yarıda Patrick Beverley’nin gol atmasını engellemek için Doncic’e saldırdığı bir an da vardı, ancak Mavericks’in gardiyanı faullere tepki vermedi. Play-off ilk maçında 42 sayı, dokuz asist ve yedi ribaunt alan Doncic soğukkanlılığını korudu ancak Porzingis, Clippers’ın birkaçının Mavericks’in derisinin altına girmeye çalıştığını düşünüyordu."Porzingis, Doncic’in savunmasına koşmak için aldığı ikinci teknolojinin bizi kışkırttığını ve bunun da küçük bir itişe yol açtığını söyledi. "Bizi kışkırttılar ve özellikle beni, daha akıllı olmalıydım.

Zaten aklımda olmayan teknik bilgiler vardı. Gerçekten [daha önce] o durumda değildim. Ve bu [Morris] ‘in Luka’yı tutup suratına girip benden bir tepki alması akıllıcaydı. Ve evet, temelde aradıklarını aldılar."Clippers’ın kışkırtmayı sevip sevmediği sorulduğunda Porzingis, yaptıkları da bu, diye ekledi. "Esas adamları değil, diğerlerinden bazıları, bu onların işi. Bu onların oyunun bir parçası ve biz buna düşemeyiz.

Bunun üzerinde olmalıyız ve bu kadar. Bunlar, o deneyimi kazanmak için neredeyse geçmen gereken hatalardır ve bu hataları yapmamak için belki daha sonra kariyerinde."Her şeye rağmen, Dallas koçu Rick Carlisle takımının ilerlemesini istiyor."Oyunumuzu oynayarak sürecimize konsantre olmalıyız [ve] playoff basketbol oynamanın kesinlikle duygusal bir yönü olduğunu anlamalıyız, dedi. "Fizikselleştiği durumlar var. Bazen oyuncular duyguları ve bunun gibi şeyleri kışkırtmaya çalışırlar. Dengede kalmak için birlikte çalışmalıyız."Çok yükselemezsin, çok alçalamazsın." ESPN personel yazarı Tim Bontemps bu rapora katkıda bulundu.

18 Ağu 2020Ohm Youngmisuk ESPN Personel Yazarı KapatOhm Youngmisuk 2006’dan beri Giants, Jets ve NFL’yi konu alıyor. Ondan önce Nets, Knicks ve NBA’de yaklaşık on yıl boyunca haber yaptı. New York Daily News’de yaklaşık 12 yıl çalıştıktan sonra ESPNNewYork.com’a katıldı ve Michigan State Üniversitesi’nden mezun oldu. Onu Twitter’da takip edin »Ohm’un sohbet arşivi» Twitter’da takip edin Luka Doncic 42 sayı, 9 asist ve 7 ribauntla ilk playoff maçında tarih yazdı ve sezon sonrası ilk maçında NBA rekorunu kırdı. Ancak Dallas Mavericks’in yeni gelişen yıldızı LA Clippers’a karşı Game 1 performansını sadece bir kelime ile özetleyebilirdi."Doncic korkunç, dedi. Mavericks oyun kurucu topu 11 kez çevirerek Clippers’ın 118-110 galibiyetle bu Batı Konferansı birinci tur serisinde 1-0 öne geçmesine yardımcı oldu."Doncic maçtan sonra hiçbir zaman 11 top kaybı yapmamam gerektiğini söyledi. "Yani 11 mal daha var, hayal edin. Sanırım bu oyunun çoğu, bundan daha iyisini yapmalıyım."Editörün SeçtikleriLeBron, Dirk ‘sahte’ Porzingis ejeksiyonunu değerlendiriyor NBA playoff’larının 1. Gününden en büyük çıkarımlar1 RelatedDoncic şunları ekledi: "11 top kaybı, hiç bu kadar kazanmamıştı.

Ben sadece kazanmak istiyorum. Bu takımla gerçekten gurur duyuyorum, savaştık, sonuna kadar savaştık. Biz denedik. Gerçekten gurur duyuyorum"21 yaşındaki Doncic, playoff ilk maçında çoğu puan için NBA rekorunu kırmanın yanı sıra, sezon sonrası ilk çıkışına geldiğinde elit şirkete katıldı.superbetin giriş

Elias Sports Bureau araştırmasına göre, sadece Magic Johnson ve LeBron James bir playoff maçında Doncic’ten daha genç yaşta 40-5-5 kaydetti ancak bu Mavericks için kabus gibi bir başlangıçtı. İlk 3’te sadece 18-2 geride değiller mi? dakika ama aynı zamanda Doncic sahadan erken ayrıldığında nefesini tutmak zorunda kaldı. Oyun kurucu kısa bir çıkıştan sonra sol ayak bileğini tekrar tutturmak için geri döndü, ancak Mavericks bir noktada 48-18 koşarak geri döndü.

Doncic, teknik direktör Doc Rivers’ın Clippers’a övünen savunma problemlerini verdi, hatta Kristaps Porzingis ikinci teknik faulünü aldıktan sonra üçüncünün başlarında attı.Doncic sayılarının 23’ünü attı ve ikinci yarıda 13 şutun 8’ini yaptı. ESPN İstatistiklerine göre, Mavericks’in sahadayken attığı 82 sayıdan 66’sında gol attı veya asist yaptı. & Bilgi araştırması Ancak Kawhi Leonard ve Paul George’un üstesinden gelmek yeterli değildi. Clippers ikilisi, dördüncü çeyrekte Clippers için toplam 56 sayının 19’unu kaydetti."Leonard, o harika, dedi. "Ne demek istediğimi biliyorsun? Kendine çok güveniyor. O takıma çok güveniyor.

Yerlerine gidebilir, takım arkadaşlarını bulabilir, onlara kolay basketler alabilir. Zorlu sepetleri iyi yapıyor. O harika bir oyuncu."George, 21 yaşındaki Maverick’ten çok etkilenmişti."George, ESPN sahadaki röportajında ​​Doncic’in maçtan sonraki anları hakkında söyledi. Patrick Beverley, Leonard, George ve Marcus Morris gibi isimlerle uğraşmak zorunda kalmasına rağmen, Doncic 21 atıştan 13’ünü yaptı ve 15 atıştan 14’ünü gömdü. hat."Dallas koçu Rick Carlisle bir dövüşçü, dedi. "Her zaman savaşacak. Asla cesareti kırılmayacak.

Takım arkadaşlarına karşı sahada çok olumlu bir tavrı var. Genç kariyerinde o kadar çok maçta yer aldı ki her şeyi gördü."Carlisle ekledi: "Bakın, kullanım oranı o kadar yüksek ki, çoğu oyuncudan biraz daha fazla [ciro] elde edecek. Bak, ona çok şey yükledik."Rivers, takım arkadaşlarını dahil etmediği sürece Doncic’in gol atmasını önemsemediğini söyledi."O harika, dedi Rivers. "Onu oldukça iyi koruduğumuzu, birçok zorlu atışa zorladığımızı, 11 top kaybına zorladığımızı düşündüm. Kötü yaptığımızı, büyüklüğünü gösteren şeyin, zayıf tarafta her hata yaptığımızda, o adamı bulması ve o adamın şut atması olduğunu düşündüm."Basket ataklarını önemsemedim.

3’lerine aldırmadım. Asistleri alabilmesi için yardımımızı önemsiyorum. Puanları ona vereceğim – sadece puanlardan ve asistlerden vazgeçmek istemiyorum.

Sanırım bu gece ikisine birden sahip olmasına izin verdik." 8 Ocak 2014Myron Medcalf ESPN Personel Yazarı Kapat Kolej basketbolunu kapsıyor 2011’de ESPN.com’a katıldı Minnesota Eyalet Üniversitesi, MankatoFollow, Twitter AMES, Iowa – Önündeki 7 ayak 1 savunmacısından korkmadı. Marshall’dan transferle ilgili All-American sohbetini katlaması gereken bir performansın ilk yarısında, DeAndre Kane sola gitti ve Isaiah Austin’e baktı, top sürmesini sürdürdü ve Austin’e bir sonraki hamlesini düşünmesi için bir dakika verdi. Hilton Coliseum’da Salı gecesi Iowa Eyaleti’nin 87-72 Numaralı Baylor’u kırbaçlamasının hala erken olmasına rağmen, Ayılar zaten Kane’i kontrol altına almak için her şeyi denemişti.

Bir bölge kullandılar. Ona Gary Franklin koydular. Onu tuzağa düşürdüler. Hatta onu yerde takip ettiler ve okul tarihinde bir kez yolda Iowa State’i yenme çabalarında onunla mücadele ettiler. Devre arası öncesi o sürüşte, en büyük adamlarını ona attılar.

Baylor’un geriye kalan hepsi bu. Ancak Kane’in şamandırası Austin’in süpürgelerinin üzerinde yelken açtı ve çemberi buldu.DeAndre Kane, Iowa Eyaletinde anında bir etki yarattı ve Salı günü 9. Siklon’u yenilmemesine yardımcı olmak için bir virtüöz performansı sergiledi. Reese Strickland / ABD BUGÜN Spor “Geliyor, iyi olduğunu duydum ama sanırım insanların takımı üzerindeki etkisi hakkında düşündüklerini çok aştı” dedi Baylor koçu Scott Drew. Baylor’un Waco’dan yaptığı yolculukta kıdemli oyun kurucuya bir cevap getirmediği açıktı.Ayrıca Kane’in, program kayıtlarına göre okul tarihinin en iyi kadrosu olabilecek kusursuz bir Cyclones takımının motoru olduğu da açıktı. 14 maçlık galibiyet serisi herhangi bir gösterge – ve muhtemelen Big 12’deki en iyi takım.

Ancak ikincisi Pazartesi günü Iowa State’in Kansas’a ev sahipliği yaptığı sırada kararlaştırılabilir. 30 sayı, 8 ribaund, 9 asist ve 5 top çalma toplayan Kane, 30 sayı attı. ESPN İstatistiklerine göre 1997’den beri bu sayıları üreten dördüncü Division I oyuncusu. & Bilgi Melvin Ejim “İstatistiklerin kendileri için konuştuğunu düşünüyorum,” dedi. Başta Andrew Wiggins ve Marcus Smart vardı. Büyük 12, sezona giden aylarda sırasıyla Kansas ve Oklahoma Eyaletinden yetenekli alt sınıfların etrafında dönüyordu. Ancak Kane görece bilinmiyordu. Marshall’da üç sezon boyunca Conference USA’da oynamış olmasına rağmen üretkendi, ancak NCAA turnuvasına asla ulaşamadığı için çok az kişi biliyordu. “Sadece özel bir şeyin parçası olmak istedim,” dedi Kane kararıyla ilgili olarak Iowa Eyaletini seçmek için Kane, Thundering Herd’den belirsiz şartlarla ayrıldı. Görünüşe bakılırsa, o ve Marshall iyi bir notla yollarını ayırmışlardı. Marshall koçu Tom Herrion’un kıdemli oyuncuyu kutsadığı da ortaya çıktı.

Kane, yerel gazetede yayınlanan Huntington, WV topluluğu hakkında sevimli bir mektup bile kaleme almıştı, ancak kolej basketbol camiasında Kane’in kırmızı bayraklarla gelebileceğine dair dertler ve ipuçları dolaşmaya başladı. İkinci şanslar ve yeni başlangıçlar arayan genç erkeklerin ustası Hoiberg. Cyclones ile geçirdiği süre boyunca Royce White, Chris Allen ve diğer transferlere güvendi.Hepsi soru işaretleriyle geldi ve hepsi başarılı oldu. “[İnsanlar] benim bir risk olduğumu düşündüyse, şimdi takıma oldukça yardımcı olduğumu görüyorlar Kane, “Transferleri ve genç üniversite oyuncularını imzalamak kolej basketbolunda yeni bir taktik değil. Ancak Hoiberg’in armağanı, hepsini kısa bir süre içinde harmanlamasıdır.

Ve Baylor karşısında göze çarpan şey buydu.Dustin Hogue (10 ribaund) bir üniversite transferidir. Monte Morris (13 sayı, 3 sayı çizgisinden 4’e 3) birinci sınıf öğrencisi. Georges Niang (9 sayı, 5 asist) ikinci sınıf öğrencisi.

Ejim (18 puan) son sınıfta. Birkaç ay önce Hoiberg topu Kane’e uzattı ve ona parçaları düzenlemesini ve yeni olmasına rağmen uyum yaratmasını söyledi.Yeni yüzler, yeni egolar, yeni baskı. Bu kaos için bir reçetedir, ancak Ames’teki uzun ömürlü senfoniler için tutarlı bir şablondur. Hepsi nasıl ve bu kadar hızlı çalışıyor? Hoiberg, “Bilmiyorum,” dedi. “Adamlarımıza çok değer veriyorum.” Salı günkü maçtan sonra Kane takım arkadaşları hakkında konuşmadı. Kardeşlerinden bahsetti, birlikte oynuyorlar.Uzun bir Baylor takımını küçük top oynamaya kandırmak için birleşik bir takım gerekiyor. Austin, Rico Gathers ve Cory Jefferson’un birleşik boyutu Iowa Eyaleti için sorun yaratsa da, Cyclones bu büyük adamların özgürleşmesine asla izin vermedi.

Onları taciz ettiler ve Baylor’un 19 top kaybına katkıda bulunan titrek geçişler yapmaya zorladılar. Ayrıca Baylor’u 3 sayılık tek silahı olduğuna ikna ettiler. Dolayısıyla oyuna giren bir Bears takımı, ilk 13 maçında sadece 207 3 sayılık atışla ülke genelinde 293. sırada yer aldı ve Salı akşamı Iowa State’in 25 3 sayılık denemesine eşit oldu. Ayılar, arkın ötesindeki Kasırgalara göre aslında daha iyiydi (yüzde 44 ila yüzde 40). Ama en büyük avantajlarından – iç boyutlarından – vazgeçtiler, bu yüzden boyada 47-26 üstünlük sağladılar. Iowa Eyalet takımının bu oyunu- Oyun içi stratejisi, geldiğinde rahatsız etmek yerine yardım etmek isteyen kıdemli bir oyun kurucu tarafından destekleniyor. İyi takımların rakibinin oyun planındaki boşluklardan yararlanmasına izin veren katalizördür. Kane, Baylor’a karşı boşlukları buldu. Genelde yapar.

Bu yüzden ulusal televizyonda ilk 10’daki bir takımı utandırdı. İşte bu yüzden All-American istatistiklerine ve bir takımı NCAA turnuvasına ilk kez yönlendirme şansına sahip olmasına rağmen hala All-America’nın tanınmasını bekliyor.Kane ilgi odağından bir parça istiyor. Bencil ve bencil olduğu için değil, çok çalıştığı ve yıllarca anonim olarak idam edildiği için. “Ona sahip olduğum her şeyi vermeliyim,” dedi Kane. “Seçkin oyuncularla oynayabileceğimi insanlara etrafta göstermeliyim. Biraz daha konuşulmayı hak ediyorum.

Ve yapacağım. Kazandığımız sürece benim için önemli olan bu. Kazanmaya geldim. Buraya haftanın oyuncusu ya da haftanın yeni oyuncusu için gelmedim. ”Ama başarılı olmaya devam ederse bu övgü gelecektir. Kane gizli kalamayacak kadar iyi.

Bastırılamayacak kadar yetenekli. “Dışarıda bir eşleşme kabusu,” dedi Hoiberg. Ancak Ames’de nihayet rüyanın bir parçası oldu. 2 dic, 2020Adrian Wojnarowski | ESPNFacebookTwitterFacebook MessengerPinterestCorreo-eImprimirHouston Rockets acordaron, bir Russell Westbrook a Washington Wizards tarafından John Wall ve una seleccion de primera ronda, dijeron fuentes a ESPN olabilir. de la franquicia de Houston luego de la salida del entrenador en jefe Mike D’Antoni y el gerente general Daryl Morey, dijeron fuentes a ESPN.Seçimler Editörler LeBron acuerda extension de dos anos y $ 85 milones con LakersKD, Nets vs. de la NBA1 RelacionadoLos Rockets ve Wizards, daha önce Westbrook üzerinden, daha önce Houston queria activos ademas de Wall, dijo una fuente en ese momento, que finalmente obtendra con la seleccion de primera ronda. 19 Temmuz 2020Ohm Youngmisuk ESPN Personel Yazarı KapatOhm Youngmisuk 2006’dan beri Giants, Jets ve NFL’yi işliyor.

Bundan önce Nets, Knicks ve NBA’de yaklaşık on yıl boyunca forma giydi. New York Daily News’de yaklaşık 12 yıl çalıştıktan sonra ESPNNewYork.com’a katıldı ve Michigan State Üniversitesi’nden mezun oldu. Onu Twitter’da takip edin »Ohm’un sohbet arşivi» Twitter’da takip edin Denver Nuggets nihayet bütünleşmeye yaklaşıyor, Gary Harris ve Torrey Craig’in Pazar günü Orlando’ya gelmesi bekleniyor, ESPN’ye vardıklarında Harris ve Craig olacak. Orlando, Florida’daki NBA kampüsünde her protokol için iki günlük karantina sürecinden geçmek.